choose language:

Język PolskiEnglish

E-mail: info@powerpol.com.plDlaczego my

 

Dlaczego my

POWERPOL Sp. z o.o.  jest niskobudżetowym przedsiębiorstwem  energetycznym na polskim rynku. Konskwencją  tego jest niewielki koszt funkcjonowania przedsiębiorstwa,a co za tym idzie , możliwość obniżenia ceny nieosiągalna dla innych  wiodących firm energetycznych.Oferujemy wydajne rozwiązania i usługi mające na celu obniżenie kosztów energii elektrycznej. Rozwiązania te kierowane są zarówno do firm, samorządów jak i odbiorców indywidualnych(w przyszłości) . Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku POWERPOL Sp. z o.o. oferuje rozwiązania nowatorskie w przedmiocie współpracy handlowej.Cechuje nas przede wszystkim : 

*Zindywidualizowane podejście. W zdajemy sobie sprawę, że każdy klient może zgłosić zróżnicowane potrzeby i preferencje pod względem doboru technologii, oczekiwanych korzyści i potencjalnych kosztów inwestycji. Dlatego też podchodzimy indywidualnie do każdego odbiorcy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta,

Zobowiązanie i dostępność.
POWERPOL Sp. z o.o. oferuje każdemu ze swoich klientów długoterminowe partnerstwo i gwarancję najlepszych usług. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania monitorujemy wszystkie Państwa zapytania i zapewniamy śledzenie potrzeb każdego klienta.

* Poznajemy Ciebie i twoje potrzeby.Każde działanie rozpoczynamy od wysłuchania klienta i poznania jego potrzeb. Poznajemy Twoje plany i zamierzenia. Nie mówimy Ci czego potrzebujesz. Doradzamy i wspólnie poszukujemy najlepszego rozwiązania .W rezultacie uzyskujemy plan zapewniający Ci osiągnięcie pożądanego wyniku.

* Czas to pieniądz
. Sami jesteśmy właścicielami firmy, dlatego dobrze rozumiemy co znaczy ten slogan. Pomożemy sprecyzować Twoje cele. Planujemy ogół możliwych do zastosowania rozwiązań, które zapewnią osiągnięcie oczekiwanych efektów. Będziemy pracować, aby osiągnąć w terminie oczekiwany rezultat.

* Jesteśmy dyspozycyjni i terminowi
. Efekty i jakość wykonanej pracy, często zaskakują naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca może istotnie wpłynąć na ich plany inwestycyjne - dlatego dotrzymywanie uzgodnionych terminów jest dla nas priorytetem. Mimo napiętego terminarza zawsze staramy się znaleźć czas na rozmowę z klientem i wysłuchanie jego uwag.

* Kompleksowa obsługa klienta.
Pozostajemy w ciągłej gotowości służenia radą i pomocą. Staramy się na bieżąco rozwiązywać ewentualne, zgłaszane przez klienta problemy wynikające z wdrażania naszych rozwiązań w proces inwestycyjny. W miarę naszych możliwości, odpowiadamy na wszelkie zadawane pytania.